Vzhůru do oblak

Což takhle strávit zdarma relaxační víkend v Lázních Slatinice? Neříkejte, že vás tato představa neláká. Cesta k léčivým procedurám ve vyhlášených lázních přitom není nijak složitá. Vede přes soutěž Vzhůru do oblak, kterou společně s Lázněmi Slatinice vyhlašuje Klinika tělovýchovného lékařství a kardiovaskulární rehabilitace Fakultní nemocnice Olomouc. Úkolem soutěžících je během letních měsíců navštívit co nejvíce rozhleden a fotografie z navštívených míst sdílet ve stejnojmenné facebookové skupině. Autoři fotografií budou zařazeni do slosování o atraktivní ceny.

Fotografie je nutné sdílet ve stejnojmenné FB skupině založené Klinikou tělovýchovného lékařství a kardiovaskulární rehabilitace společně s hastagem #VzhuruDoOblak. Čím více rozhleden navštívíte a následně nasdílíte, tím větší šanci na výhru získáte.

Ovšem pozor: Vzhledem k tomu, že spolupořadatelem soutěže jsou Lázně Slatinice, vaší povinností je navštívit rozhlednu na Velkém Kosíři, kopci, který se tyčí nad Slatinicemi. A samozřejmě také fotografii z Velkého Kosíře je třeba sdílet.