Soutěž | Po stopách poutníků

Strávit zdarma relaxační víkend v Lázních Slatinice? Koho by představa bezplatného pobytu zahrnujícího léčivé procedury, wellness a hotelový servis nelákala? Cesta k odpočinku ve vyhlášených slatinických lázních přitom není složitá. Vede přes soutěž Po stopách poutníků, kterou společně s Lázněmi Slatinice vyhlašuje Klinika tělovýchovného lékařství a kardiovaskulární rehabilitace Fakultní nemocnice Olomouc. Úkolem soutěžících je od Velikonoc do konce září navštívit co nejvíce poutních míst a fotografie ze svých cest sdílet ve facebookové skupině. Autoři fotografií budou zařazeni do slosování o atraktivní ceny.

Fotografie, které účastníci pořídí, mají sdílet ve facebookové skupině nazvané Po stopách poutníků, přidat informaci, o jaké poutní místo se jedná, a připsat hashtag #PoStopachPoutniku. Čím více poutních míst navštívíte a následně nasdílíte, tím větší šanci na výhru získáte.

Jednu položku by si přitom soutěžící měli na seznam výletních cílů zapsat zcela jistě. Vzhledem k tomu, že spolupořadatelem soutěže jsou Lázně Slatinice, chceme, aby účastníci navštívili kapličku svatého Antonína na Malém Kosíři. A ty, kteří malebné místo nejen navštíví, ale budou navíc vybavení čokoládou ze slatinických lázní, zařadíme do slosování o speciální čokoládovou cenu. Kde kapličku najdete? Podívejte se na Mapy.cz.